O SPOLEČNOSTI APAGON

Nabízíme ty nejlepší produkty na trhu a bohaté zkušenosti v oblasti stínící techniky

galerie

Již od roku 2000 se věnujeme oblasti stínící techniky a za tuto dobu jsme získali bohaté zkušenosti, které plně využíváme při realizaci pergol či slunečních plachet pro naše zákazníky. Společnost APAGON byla založena v roce 2011 a nabízela od začátku svého působení široký sortiment stínící techniky jako jsou vnitřní či venkovní žaluzie a rolety, markýzy, pergoly a další produkty.
V současné době se specializujeme na špičkové pergoly a sluneční plachty, které mají vysokou kvalitu a udržitelnou hodnotu a jsou i výrazným designovým prvkem podílejícím se na kvalitní architektuře. V naší nabídce naleznete to nejlepší, co tento obor nabízí: pohyblivé hliníkové pergoly belgické společnosti RENSON, dřevěné a hliníkové pergoly Pergotenda® italského výrobce CORRADI, pergoly německé značky WAREMA a nejnověji i sluneční plachty SUNFURL, které Vám na těchto stránkách představujeme.

Nabízíme nejen ty nejkvalitnější výrobky, ale současně i ty nejkvalitnější služby! Samozřejmostí jsou naši plně proškolení technici či využívání nejmodernější techniky jako je např. zaměření pomocí laserové technologie. Garantujeme vám nadstandardní kvalitu přípravných prací, výrobků, montáže i následných poprodejních služeb.

 

O SPOLEČNOSTI BARTELS GmbH

Německá společnost BARTELS GmbH má oprávnění pro oblast svařování hliníku, oceli, nerezové oceli a titanu dle normy DIN EN 15085-2. Je členem asociace ochranných známek Edelstahl Rostfrei e.V. (nerezavějící oceli). Společnost BARTELS GmbH má více než 40 let zkušeností ve zpracování nerezové oceli.

Certifikovaný vývoj a výroba – jedinečný výrobce na trhu

Hlavním cílem je spokojenost všech zákazníků, proto společnost pracuje podle standardů kvality dle normy DIN ISO 9001:2008. Použitím tohoto systému řízení kvality dokazuje maximální zaměření na kvalitu a neustálé zlepšování výkonnosti.

Výrobky společnosti BARTELS GmBH jsou používány po celém světě a jsou ceněny pro svou vysokou kvalitu a nejvyšší odolnost proti korozi.