Materiál

Unikátní materiál sluneční plachty SunFurl® zaručuje maximální ochranu proti slunci a dešti

HydroSol 270 je nejoblíbenějším materiálem našich zákazníků pro sluneční plachty. Nabízí všechny funkce, které dnes high-tech sluneční plachty potřebují.


Naše sluneční plachty vás chrání nejen před sluncem, ale také před spálením sluncem. Látka HydoSol 270 nabízí ochranný faktor proti UV záření 50+ a má ochranný účinek UVA / UVB s vynikající účinností 99%.

Sluneční plachty SunFurl® vydrží i vysoký vodní sloupec

Naše systémy ochrany před sluncem ale nabízí mnohem víc! S našimi plachtami, může vaše grilování pokračovat i za deště. Vzhledem k tomu, že na rozdíl od mnoha jiných látek, které jsou vám nabízeny jako sluneční plachty, dostáváte o 44% větší odolnost vůči vodě.

HydroMAX Finish HydroSol 270 zvětšuje vodní sloupec a poskytuje tak vynikající výsledky v odolnosti vůči vodě a plísním. Prodyšnost vlákna je zachována. Díky tomu je ideální pro naše sluneční plachty. Vodní sloupec, který HydroSol 270 vydrží, je 560 mm, normální akrylová látka vydrží pouze 390 mm. To znamená, že HydroSol 270 je o 44% odolnější vůči vodě.
 

HydroSol 270 je látka s velmi dlouhou barevnou stálostí

HydroSol 270 je vyroben z vláken barvených přízí. Použitá příze je technický polymer. Je výjimečně odolná vůči UV záření, má dlouhou barevnou stálost a pevnost.

HydroSol 270 se vyznačuje velmi vysokou odolností proti roztržení a zauzlení, což jsou vynikající vlastnosti právě pro sluneční plachty. HydroSol 270 nabízí téměř dvojnásobnou mez pevnosti v přímém srovnání s běžnými akrylovými tkaninami.

Vlastnosti materiálu HydroSol 270

  • Hmotnost: 270 g / m²
  • UV ochrana: 50+
  • Ochrana UVA / UVB: 99%